Novinka: OUTPLACEMENT   Viac info

Novinka: Databáza nespohovorovaných uchádzačov

Novinka: Databáza nespohovorovaných uchádzačov

Jana Sliacka, 6.4.2020

Menia sa časy a my sa meníme s nimi. Možno na chvíľu, možno na dlhšie. No my tak ako doteraz, aj v tejto dobe počúvame, vnímame a realizujeme :) To, čo potrebujete, čo Vám pomáha a na čo nemáte niekedy dostatok času. 

Tak sme sa rozhodli, že je čas, urobiť dnes veľký krok smerom k Vám všetkým. Otvárame novú databázu ešte NESPOHOVOROVANÝCH UCHÁDZAČOV

 

AKO TO FUNGUJE? 

Pre všetkých uchádzačov:

Jednoducho tak, ako doteraz, zaregistrujte svoj životopis, alebo Váš Linkedin profil cez: https://www.cvmango.com/novy-uchadzac . Po odoslaní si vyberiete, na akých pracovných pozíciách máte záujem pracovať a v akej lokalite. Uvediete očakávanú mzdu, termín možného nástupu a je to.

My v cvmango.com sa už postaráme o to, aby sa Váš anonymný profil zverejnil. Pre Vás to znamená, že už nemusíte pracne vypĺňať zdĺhavé formuláre bežných kariérnych portálov a napriek tomu, bude Váš životopis zadarmo upravený a zverejnený v peknej, sviežej a ANONYMNEJ cvmango podobe :). 

  • ČO znamená anonymný profil/životopis? Všetky údaje, informácie, ktoré nám poskytnete budú zverejnené anonymne. Tzn. bez Vašich kontaktných údajov a názvov spoločností, pre ktoré ste pôsobili/pôsobíte. Je to jedinečné, ale vieme, že pre mnohých Vás je práve to veľká výhoda. 
  • ČO získate uverejnením svojho nespohovorovaného profilu na cvmango.com? Či už si aktuálne prácu hľadáte, alebo len zvažujete zmenu, prípadne si chcete ponechať zadné dvierka cvmango.com je tu pre Vás. Spojte sa s nami a budete sa zaoberať iba relevantnými pracovnými ponukami, tie ostatné odfiltrujeme za Vás. Sprostredkujeme Vám stretnutia so zaujímavými spoločnosťami (dnes už máme cez 600 klientov). Jednoducho, ak Váš profil niektorú zo spoločností zaujme a je to pozícia z oblasti Vášho záujmu, my sa s Vami skontaktujeme a ak nám dáte súhlas, pošleme spoločnosli Váš kompletný životopis. 
  • ČO môžete/môžeme urobiť naviac? Ponúkame Vám možnosť zrealizovať SKYPE pohovor s cvmango recruiterom a posunúť tak svoj profil/životopis medzi už overených a SPOHOVOROVANÝCH UCHÁDZAČOV a tým si výrazne zvýšiť si svoje šance na trhu práce. Zároveň budeme automaticky Váš profil smerovať spoločnostiam, ktoré hľadajú uchádzačov na také pozície, o ktoré sa zaujímate. Osobne si preberieme detaily a budeme Vám k dispozícii aj počas celého výberového procesu. 

Pre všetky spoločnosti: 

Službu prístupu do databázy NESPOHOVOROVANÝCH uchádzačov sme jednoducho pribalili grátis do každého Aktivačného balíčka. Za takýto životopis platíte iba v prípade, že Vami vybraný uchádzač dá súhlas so zaslaním odkrytej neanonymnej verzie svojho životopisu a tým prejaví záujem o Vašu pracovnú ponuku. U nás sa Vám tak nestane, že zaplatíte za odkrytie kontaktov uchádzačov, ktorí nemajú záujem o Vašu pracovnú ponuku, alebo si už medzičasom našli nové uplatnenie. Naviac, všetku komunikáciu s kandidátmi spravíme za Vás. Vy si len pohodlne z databázy vyberiete, koho chcete osloviť. 

 

Tak, hor sa na vec :) . Či už ste uchádzač alebo spoločnosť, celé Vám to nezaberie viac ako 2 minúty a o dobrý výsledok sa už postaráme my v cvmango.com, ak nám prejavíte svoju dôveru. Za čo vopred ĎAKUJEME. 

Jana Sliacka
Jana Sliacka

V recruitingu sa pohybujem od roku 2006. Od akčných začiatkov a viac ako 500 úspešne zrekruitovaných kandidátoch v roli personálnalneho konzultanta, cez manažéra projektu 100% Interviewed Applicants som dospela až k pozícii projektového manažéra cvmango.com. Teraz už neobsadzujem iba dream-joby, ale pomáham klientom nájsť tie najlepšie talenty do ich dream-teamu.