Novinka: OUTPLACEMENT   Viac info

Prečo mať životopis na cvmango.com? Má to svoje výhody ...

Prečo mať životopis na cvmango.com? Má to svoje výhody ...

Jana Sliacka, 22.4.2020

Časy sú také premenlivé. Tak, či tak, otázka nového kariérneho smerovania je aktuálna v každom čase. Pokiaľ hľadáte cestu, akou by k Vám mohli prísť vhodné pracovné ponuky, uverejníme Vám Váš anonymný životopis u nás na cvmango.com.


Dostávam otázku – prečo anonymne?

Lebo vieme, že nie všetci, ktorí cítia potrebu zmeny sú úplne rozhodnnutí, že tú zmenu chcú, možno len čakajú na svoj dream job. A potom, hlavne preto, lebo nie všetci, ktorí sa pre zmenu rozhodli, chcú, aby o tom všetci vedeli. Je to predsa len, tak trochu osobná záležitosť. Myslíme si :) .

Po 3 rokoch fungovania sme vytvorili úplne nový jednoduchý nástroj, aby aj NESPOHOVOROVANÝ uchádzač mohol využívať výhody cvmango.com. Vy nahráte svoj životopis alebo link na Váš LinkedIn profil, my Vám ho zadarmo upravíme a razom sa ocitnete v najväčšej databáze anonymných životopisov www.cvmango.com. Ak chcete, je to jednoduché, nič Vás to nestojí a za 2 minúty Vášho času sa Váš životopis ocitne na ceste k zamestnávateľom podľa Vašich preferencií. 

postup

Vy si vyberiete o aké pracovné pozície máte záujem. Už sa nestane, že Vás budú kontaktovať spoločnosti s nerelevantnými pracovnými ponukami. Postaráme sa o to. Naviac, robíme aj aktívny biznis. A tak je vyššia šanca, že sa Váš životopis objaví u potenciálneho zamestnávateľa v tom správnom čase.  

 

A stále Vám môžeme ponúknuť viac.

Nestojí to veľa. Pokiaľ nedostanete pozvánku byť na cvmango.com od niektorého z našich partnerských recruiterov po absolvovaní pohovoru, stále máte možnosť byť v exkluzívnej databáze už SPOHOVOROVANÝCH uchádzačov. Stačí v 2/2 kroku registračného formulára označiť, že máte záujem o absolvovanie SKYPE pohovoru v cene 19 EUR a my Vám k pohovoru poskytneme kariérne poradenstvo, počas celého obdobia budeme identifikovať vhodné pracovné príležitosti a poskytneme Vám podporu v komunikácii s Vašim novým potenciálnym zamestnávateľom. Získané referencie od profesionálneho recruitera, s ktorým absolvujete pohovor, Vám zvýšia dôveryhodnosť a Váš anonymný životopis bude evidovaný v exkluzívnej databáze, do ktorej majú prístup len registrované spoločnosti, ktoré už našli svojich zamestnancov na cvmango.com (Referencie).

 Ja som vďaka cvmango.com prišla k svojmu DREAM JOBu :)  Myslím, že aj vy ho prostredníctvom cvmango.com nájdete :)

Zaregistrujte si svoj životopis jednoducho TU.

 

Jana Sliacka
Jana Sliacka

V recruitingu sa pohybujem od roku 2006. Od akčných začiatkov a viac ako 500 úspešne zrekruitovaných kandidátoch v roli personálnalneho konzultanta, cez manažéra projektu 100% Interviewed Applicants som dospela až k pozícii projektového manažéra cvmango.com. Teraz už neobsadzujem iba dream-joby, ale pomáham klientom nájsť tie najlepšie talenty do ich dream-teamu.