Novinka: OUTPLACEMENT   Viac info

Administratívny pracovník / Recepčná

cvmango ID: 5789

Kandidátka má ukončené Gymnázium, kde bolo štúdium zamerané na cudzie jazyky. Jeden rok tiež navštevovala Univerzitu v zahraničí, z dôvodu súčasnej situácie sa však vrátila na Slovensko a plánuje pokračovať v externom štúdiu v Bratislave. Už počas štúdia na strednej škole bola aktívna a pracovala ako Asistentka predaja a po ukončení štúdia jeden rok ako Recepčná v spoločnosti poskytujúcej služby. V súčasnosti pracuje ako Administratívny pracovník a personalista, kde je zodpovedná za korešpondenciu, poštu, zabezpečovanie bežných kancelárskych potrieb a pracovných pomôcok, komunikáciu s dodávateľmi a odberateľmi, prácu s dokumentáciou, komplexné spracovanie personálnej agendy, prípravu podkladov pre mzdy, evidenciu dochádzky, inzerovanie voľných pracovných miest, komunikáciu s príslušnými úradmi a iné. Kandidátka hovorí plynule po anglicky (úroveň C1).

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.