Novinka: OUTPLACEMENT   Viac info

Applicant

cvmango ID: 3197

Kandidát aktuálne ukončuje inžinierske štúdium v odbore Automatizácia a informatizácia procesov v priemysle. Od roku 2012 do roku 2017 sa venoval konštrukcii elektročastí, PLC a HMI programovaniu a občas aj montáži jednoúčelových strojov a zariadení (priemyselná tlačiarne, označovače...) Od 9/2017 začal pracovať pre spoločnosť ,kde sa podieľal na výskume a vývoji v oblasti PLC, HMI, návrhu elektrorozvádzačov a senzorických systémov. Aktuálne sa na živnosť venuje spoločnosti, kde pomáha pri programovaní PLC a dokončuje svoje štúdium na VŠ. Kandidát je otvorený spolupráci na TPP pre spoločnosť kde bude môcť uplatniť svoje doterajšie skúsenosti, má záujem o rôznorodú pracovnú náplň. Anglický jazyk na úrovni písomnej komunikácie, prípadne technických výrazov.

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.