Novinka: OUTPLACEMENT   Viac info

Hlavný účtovník / Mzdový účtovník

cvmango ID: 5801

Kandidátka s vysokoškolským vzdelaním prvého stupňa a dlhoročnými skúsenosti v rámci mzdovej i účtovnej agendy. Od roku 2013 má aktívnu živnosť, vrámci ktorej má svojich stálych klientov (menšie firmy), ktorým spracováva kompletnú účtovnú i mzdovú agendu. Prácu má nastavenú tak, že ju časovo neobmedzuje pri výkone práce na HPP. Momentálne pôsobí na pozícii Hlavnej a Mzdovej účtovníčky a ako jediná rieši kompletnú účtovnú agendu (faktúry, bankové výpisy, uzávierky, DPH, reporty, kontrolný výkaz DPH, príjemky/výdajky na sklad) za Slovenskú republiku. Zároveň spracováva mzdy pre zamestnancov na Slovensku v programe Humana. Ovláda prácu s účtovnými programami Alfa, Omega a Pohoda. Anglický jazyk má na úrovni B2.

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.