Inžinier kvality

cvmango ID: 4778

Kandidát má skúsenosti ako kontrolór kvality a technik kvality, jeho hlavnou zodpovednosťou však bola vždy komunikácia so zákazníkmi. Vo svojom poslednom zamestnaní bol zodpovedný za kontrolu vstupu pri výrobe náhradných dielov a mal na starosti tím, ktorý ich rozdelil. úlohy, ktoré je potrebné kontrolovať. Rozdelil zodpovednosti na zamestnancov. Býval kontaktným miestom medzi kórejskými obyvateľmi (dodávateľmi) na jednej strane a Maďarmi (kupujúcimi) na strane druhej. Zaoberal sa všetkými nárokmi. V inej spoločnosti bol zodpovedný za technickú podporu (väčšinou servery z rôznych pobočiek) pre nemecký, rakúsky a švajčiarsky trh. Komunikoval v nemčine telefonicky, e-mailom a chatoval s klientmi. Pracoval tiež v zahraničí vo Francúzsku a Nemecku, kde aktívne používal angličtinu a nemčinu. V angličtine sa cíti silnejší, jeho nemčina je však na úrovni B2. Pochádza z Maďarska.

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.