Novinka: OUTPLACEMENT   Viac info

Konštruktér / Procesný inžinier / Technológ

cvmango ID: 1790

Mladý kandidát, ktorý študuje posledný rok na vysokej škole v odbore Dopravné stroje a zariadenia. Diplomovú práca má na tému: Prevádzkové testovanie prísady do benzínu. Momentálne kandidát brigádne pracuje ako Konštruktéra v spoločnosti vyrábajúcej hermetické kompresory. Zodpovednosť za tvorbu pracovných postupov – nastavenie snímača na výrobnej linke. Získal skúsenosti s 2D konštruovaním (základy aj 3D) pomocných súčiastok do výroby a nástrojárne. Taktiež má skúsenosť s meraním, konkrétne digitálnym posuvným meradlom. Praktická znalosť najmä AutoCAD, čiastočne Autodesk Inventor. Mierne pokročilá znalosť Anglického jazyka. Kandidát má záujem o pozíciu Konštruktéra. Sympatický a uvedomelý kandidát s komunikačnými zručnosťami.

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.