Novinka: OUTPLACEMENT   Viac info

Konzultant IT / Junior JAVA Developer / Obchodný zástupca

cvmango ID: 3785

Kandidát s vysokoškolským vzdelaním, odbor Priemyselné inžinierstvo. Po škole pracoval ako Procesný inžinier pre spoločnosť, ktorá vyrába mobilné telefóny a každý deň spracovával reporty pre nadriadených v Kórei. Sledoval sa počet vyrobených kusov, nepodarkov, ktoré sa dali a nedali opraviť, informácie ohľadom údržby a pod. V rámci organizačných zmien mu bola ponúknutá pozícia Inžiniera vstupnej kvality. Denne komunikoval s dodávateľmi z Kórei (90 %), Poľska a Maďarska ohľadom komplikácií s dodaným materiálom. Ako Supervízor kvality komunikoval so zákazníkmi z automotive priemyslu. Spolupracoval na technologických riešeniach pre klientov v rámci interného tímu, prezentoval riešenia na služobných cestách klienta. Má ochotný a zodpovedný prístup k práci a záujem o rozvoj v oblasti IT. Aktívna znalosť anglického a maďarského jazyka.

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.