Manažér kvality / Manažér výroby

cvmango ID: 853

Kandidát s vysokoškolským vzdelaním so zameraním na cestnú dopravu. Prvé skúsenosti v oblasti kvality nadobudol v spoločnosti zameranej na výrobu ložísk pre automotive ako Reklamačný technik, následne Manažér reklamačného procesu až sa dostal na aktuálnu pozíciu Manažér kvality produkcie ložísk. Má skúsenosti s riešením zákazníckych reklamácií a interných reklamácií v rámci koncernu, zostavovaním a vedením reklamačných mítingov, participovaním a obhajovaním pri interných a zákazníckych auditoch podľa normy ISO/TS 16949. Aktuálne koordinuje celý výrobný segment (cca 70-90 ľudí). Má pokročilú znalosť SAP systému. Veľmi príjemný kandidát s výbornými komunikačnými a prezentačnými zručnosťami, ktorý má analytické a technické myslenie.

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.