Novinka: OUTPLACEMENT   Viac info

Marketingový špecialista / Manažér e-shopu

cvmango ID: 4709

Kandidát so vzdelaním v oblasti účtovníctva, manažmentu a ekonómie. kúsenosti z oblasti editovania webových stránok od roku 2012, založil vlastný e-shop v roku 2015, jeho činnosť je aktuálne utlmená. Kandidát bol zodpovedný za redizajn webovej stránky/eshopu a postupne nastavoval aj pokročilé analytické nástroje. Zaviedol automatizovaný marketing cez Exponeu. Medzi jeho projekty patrili aj e-shopy z oblasti športovej módy, darčekových predmetov, kancelárskych potrieb a LED svetiel. S klientmi sa stretával na mesačnej báze (príp. podľa potreby) a v spolupráci s kolegami vedel ponúknuť komplexné marketingové riešenia – e-shop, PPC, SEO, newslettre, UX audity a pod. Zvyknutý na tímovú prácu, kolegom dodáva ucelené podklady a vďaka dlhoročnej spolupráci s programátormi a základom HTML, PHP, CSS vie efektívne komunikovať aj IT špecialistami. Hľadá možnosti zvýšenia obratu a bežne argumentuje klientovi prínosy riešení. Kandidát využíva analytické nástroje a chápe komplexnosť, ktorá je spojená s vedením e-shopu a spoločnosti celkovo. Znalosti si rozširuje prostredníctvom školení, internetových zdrojov, ale aj vlastnými skúsenosťami. Pokročilá znalosť anglického jazyka.

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.