Osobná asistentka / Office Manager

cvmango ID: 4147

Kandidátka s komplexnými skúsenosťami na asistentských pozíciách a zároveň aj z oblasti marketingu a obchodu. Aktuálne pracuje na pozícií Asistentky riaditeľa – dohaduje mu stretnutia, rezervuje letenky a hotely na služobné cesty, spracováva vyúčtovanie zo služobných ciest, počas stretnutí v spoločnosti je prítomná a robí zápis stretnutia. Spracováva aj podklady na obchodné stretnutia a pravidelné reporty. Komunikuje s dodávateľmi i zákazníkmi, má prehľad o dianí v spoločnosti a všetky záležitosti idú k riaditeľovi cez jej pozíciu. Zodpovedná aj za spracovanie objednávok a platieb, vystavovanie faktúr a nákup materiálu. Kandidátka má vynikajúce organizačné zručnosti, koordinuje svoja pracovný čas i logistické záležitosti v spoločnosti. Výborné prezentačné a komunikačné zručnosti. Aktívny anglický jazyk a pokročilá znalosť nemčiny a taliančiny.

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.