Novinka: OUTPLACEMENT   Viac info

Regionálny servisný manažér / Vedúci údržby

cvmango ID: 4110

Kandidát má ukončený prvý stupeň vysokoškolského štúdia, oblasť marketing. Stredoškolské vzdelanie Strojárstvo/stavba strojov. 6 ročné skúsenosti vo výrobnej spoločnosti, začínal ako Nákupca po krátkom čase mu bola ponúknutá pozícia Manažéra technického a materiálového oddelenia, pričom bol zodpovedný za 39 zamestnancov, to zahŕňalo materiálových pracovníkov, VZV pracovníkov + údržba vstrekolisov (údržbár na elektro, mechanické opravy, teamleader). Kandidát bol zodpovedný za výber, vedenie, motivovanie zamestnancov, zabezpečenie náhradných dielov, vytvorenie plánu údržby, jeho plnenie a súčasne zabezpečenie operatívnych opráv. Od roku 2012 fungoval v rámci vlastnej spoločnosti, ktorá mala viaceré zamerania, veľký podiel tvoril personálny leasing a vysielanie zamestnancov do zahraničia, okrem toho to bolo poskytovanie prenájmu priestorov. Venoval sa aj obchodnej činnosti, vie vhodne komunikovať s klientom. Silné organizačné schopnosti, venoval aj náboru zamestnancov. Komunikatívna znalosť anglického jazyka.

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.