Novinka: OUTPLACEMENT   Viac info

Vedúci výroby / Manažér výroby / Projektový manažér

cvmango ID: 841

Kandidátka má cca 15 ročné skúsenosti s vedením výroby a spoločnosti (prokurista) pôsobiacej v automobilovom priemysle so zameraním na výrobu skrutiek a technických pružín. Má skúsenosti so zavádzaním ISO 9001 a ISO/ TS 16949, participáciou na zákazníckych auditoch, rozpočtovanie projektov, sledovanie vyrobiteľnosti produktov (stroje, technológia, kapacita), spolupracovaním s externou spoločnosťou pri optimalizácií výrobných procesov a ergonómii pracoviska, sledovaním termínov dodania produktov zákazníkovi, tvorbou investičných plánov pri kúpe nového stroja. Má znalosti s využívaním technológie lisovania za studena, tepelného spracovania, rovnania, valcovania a povrchovej úpravy kovových materiálov. Najväčší projekt, ktorý doteraz zastrešovala, bol v hodnote cca 2,4 mil. € zameraný na kúpu novej výrobnej linky. Príjemná kandidátka s dobrými komunikačnými a prezentačnými zručnosťami.

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.