Novinka: OUTPLACEMENT   Viac info

Zákaznícky servis / Data Admin

cvmango ID: 4708

Kandidát pracoval ako podpora pre predajcov a zákazníkov najmä pre Poľsko a Spojené kráľovstvo. Spracovával objednávky, faktúry, chyby úprav, požadoval potrebné dokumenty a podobné činnosti. Je dobrým tímovým hráčom, podporoval svojich kolegov aj v ich regiónoch. Keď väčšina tímu opustila spoločnosť, ich práca bola rozdelená medzi zvyšok tímu, čo znamenalo neprimerané množstvo práce. Kandidát nastúpil na pozíciu administrátora kmeňových údajov zákazníka v JCI, ktorý bol prevedený do Indie a bol mu ponúknutý ako úradník pre spracovanie faktúr. V súčasnosti pracuje ako programátor na čiastočný úväzok. Chcel by si pozíciu na dlhšiu dobu s možnosťou rozvoja svojich zručností. Jeho druhým materinským jazykom je poľština a hovorí plynule anglicky.

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.