Ako to funguje?

Inzerujete, prehrabávate sa životopismi na pracovných portáloch, dostávate množstvo nerelevantných žiadosti, stretávate sa s uchádzačmi, ktorých CV bolo ukážkové ale pohovor ukázal, že papier veľa znesie? My sme urobili za vás toto všetko a ešte oveľa viac. Vám stačí si len pohodlne vybrať spomedzi kandidátov, ktorým už venoval čas profesionálny recruiter.

Rýchlo, jednoducho, transparentne

Každý jeden kandidát na cvmango.com prešiel detailným pohovorom u skúseného recruitera.

Prečo využívať cvmango?

Denne absolvujme desiatky pohovorov a vyberáme pre vás iba tých najlepších kandidátov.

Odmena až po nástupe

Registrácia Vám umožní prehliadanie životopisov. Stretnutie s potenciálnym kandidátom je bezplatné. Naša odmena je splatná až po zahájení spolupráce s ním.

Ušetrené náklady

Ponúkame riešenie porovnateľné s tradičným externým recruitmentom, vrátane garancií a identického procesu, za výrazne zaujímavejšie ceny.

Jasné financovanie

Platové očakávania každého kandidáta a výška našej odmeny za sprostredkovanie je uvedená pri jeho profile.

Garancia

Vrátenie odmeny v prípade ukončenia kontraktu v priebehu prvých troch mesiacoch.

Overení kandidáti

Budete sa zaoberať iba kandidátmi, ktorí spĺňajú vaše očakávania a sú motivovaní ku zmene.

Efektívna komunikácia

Celý proces medzi vami a kandidátom osobne odkomunikujeme. Nemusíte tráviť čas prechádzaním nerelevantných životopisov a stretávaním sa s nevhodnými kandidátmi.

Hľadáme za vás

Ak nenájdete to, čo hľadáte, na základe vašich požiadaviek nájdeme pre vás vhodných uchádzačov a budeme vás kontaktovať.

Osobná asistencia

Nedarí sa vám dosiahnuť na cvmango.com relevantné výsledky? Radi vám poradíme a urobíme výber za vás. Prípadne na prácu so systémom zdarma vyškolíme vašich zamestnancov.

Odmeníme vás

Ak stretnete niekoho zaujímavého, kto podľa vás patrí na cvmango.com, dajte nám vedieť. Odmeníme vás.

Nájdeme vám prácu

Myslíte si, že ste kandidát zaujímavý pre pracovný trh? Kontaktujte nás, radi sa s vami stretneme, spracujeme váš profil a pomôžeme vám stretnúť sa so zaujímavými zamestnávateľmi.

Často kladené otázky

Práca s cvmango je veľmi jednoduchá a intuitívna. Ak potrebujete čokoľvek vysvetliť, kontaktujte nás.

Po odoslaní objednávky aktivačného balíčka Vás budú kontaktovať naši kolegovia telefonicky/mailom a bude Vám zaslaná Objednávka, ktorá zahŕňa Všeobecné obchodné podmienky a faktúra na sumu vo výške Vami zvoleného aktivačného balíčka. Splatnosť tejto faktúry je 7 dní. Po jeho úhrade budete mať aktivovaný prístup do databázy po dobu platnosti zvoleného aktivačného balíčka.

Faktúra za servis je vystavená v deň, keď kandidát začne pre vás pracovať. Splatnosť je desať dní. Odmenu platíte len v prípade jeho nástupu. Výška odmeny je uvedená v jednotlivých životopisoch a je uvádzaná bez DPH.

Registrácia Vám umožňuje prezerať životopisy v tzv. blind forme, v prípade záujmu osloviť kandidátov s pracovnou ponukou a dohodnúť si osobné stretnutie.

Registrácia vám umožňuje prehliadať blind CV a získať tak detailnejšie informácie o kandidátoch z cvmango.com, nastaviť službu Watch Dog, poskytuje prehľad o vašich posledných vyhľadávaniach a sledovať stav vašich objednávok.

Objednávka vás zaväzuje k úhrade ceny zvoleného aktivačného balíčka pre vstup do databázy a k úhrade odmeny uvedenej v životopise uchádzača v momente jeho nástupu do práce. K úhrade odmeny sa zaväzujete aj v prípade, že toto CV uchádzača sprostredkujete tretej strane a dôjde k uzavretiu kontraktu medzi treťou stranou a uchádzačom. Tento záväzok je platný 12 mesiacov od predstavenia kandidáta.

Garančné podmienky sú rovnaké ako pri bežnom externom recruitmente. Pokiaľ dôjde k skončeniu pracovného pomeru medzi kandidátom a klientom počas plynutia trojmesačnej garančnej lehoty, cvmango.com refunduje alikvotnú čiastku z uhradenej sumy. V 1. mesiaci – 100% z výšky odmeny, v 2. mesiaci – 50% z výšky odmeny, v 3. mesiaci – 50% z výšky odmeny.

Po podpísaní objednávky, uhradení ceny aktivačného balíčka a samozrejme v prípade súhlasu kandidáta so zaslaním jeho životopisu Vašej spoločnosti.

Táto služba vám umožňuje dostávať emailom informácie o najnovších kandidátoch na cvmango.com, ktorí spĺňajú vami zadané kritériá. Správu dostanete okamžite po ich zaradení do systému.

V prípade záujmu nás môžete nezáväzne kontaktovať. Následne vám zavoláme.

Dostupnosť jednotlivých kandidátov je rozmanitá v závislosti od záväzkov u ich súčasného zamestnávateľa. Aktuálnu dostupnosť vždy preverujeme pri prvom kontakte s kandidátom po tom, čo obdržíme vašu nezáväznú objednávku.

Kandidátov neustále vyhľadávame a získavame z rôznych zdrojov od renomovaných personálnych agentúr pôsobiacich prevažne na Slovensku, ale aj z pracovných portálov a sociálnych sietí, cez konferencie a záujmové skupiny, až po priame oslovovanie a headhunting. Každý kandidát na www.cvmango.com absolvoval hĺbkové interview, počas ktorého sa recruiter zameral najmä na jeho pracovné skúsenosti, vzdelanie, odborné a jazykové znalosti, motiváciu a osobnostné predpoklady.

Zašlite nám vaše kontaktné údaje. Ozveme sa vám a dohodneme si s vami termín pohovoru.