Novinka: OUTPLACEMENT   Viac info

Biznis raňajky tour  #jar 2019

Biznis raňajky tour #jar 2019

Silvia Gajdúšková, 19.8.2019

Ako najlepšie začať pracovný deň? Šálkou dobrej kávy? Domácim koláčikom? Alebo čerstvým ovocím? Čo ak k tomu primiešame ešte dobrú náladu, úsmevy a trochu inšpirácie? V tom prípade sa ráno určite podarí. A nám sa ráno podarilo a nie jedno, ale hneď tri, na ďalšej šnúre našich biznis raňajok.

Prečo vlastne organizujeme biznis raňajky? Lebo pre nás sú vzťahy s našimi klientmi dôležité a nie je to klišé. Chceme a budujeme si úzke väzby. Chceme, aby naši klienti mali pocit, že nie sú jedným z mnohých, ale že pre nás sú naozaj výnimoční a tak k nim pristupujeme. Pýtame sa, prijímame spätnú väzbu, učíme sa, hľadáme cesty a spôsoby, ako sa stať pre našich klientov číslo jedna. Osobné stretnutia sú na to ako stvorené.

Prečo by ste mali prísť? Lebo Vám máme čo ukázať. Rastieme, nielen ako databáza cvmango.com, ktorá má už skoro 3 tisíc kandidátov, ale rastieme aj ako tím, ktorý sa s radosťou stará o našich klientov. Chceme, aby ste vedeli, že cvmango.com nie je len Martin, Janka, Majka, Ivka, Aďka a Silvia ale aj ďalšie tímy kolegov z HR prostredia, ktorí nám denne dodávajú desiatky životopisov overených kandidátov. Chceme, aby ste vedeli, že sme tu pre Vás. Stačí, ak sa na nás obrátite a poviete nám, čo potrebujete.

Čo si odnesiete? Naučíme Vás, ako efektívne využívať databázu cvmango.com, ukážeme Vám, ako si ušetriť čas, ktorý je v dnešnej dobe najvzácnejšou komoditou. Už nebudete musieť prechádzať neoverené životopisy, stretávať desiatky kandidátov, stačia iba 3 kliky a cvmango.com sa postará o všetko.

A čo hovoria na naše biznis raňajky naši zákazníci?

Dominika S.: "veľmi príjemné spestrenie konca pracovného týždňa, oceňujem priateľskú a neformálnu atmosféru."

Simona H.: "ďakujeme za pozvanie. Atmosféra, program a ľudia boli veľmi príjemné (samozrejme aj skvelé občerstvenie:)) teší sa na ďalšie stretnutie a prajeme obe veľa úspechov"

Máme za sebou veľmi priaznivú polovicu roka 2019 a chceme sa s Vami podeliť o naše úspechy, novinky ale i vízie a plány.  Tak príďte medzi nás, už túto jeseň sa chystáme na ďalšie Biznis raňajky za Vami, vyberte si miesto už teraz ;)

 

Silvia Gajdúšková
Silvia Gajdúšková

Personalistika je pre mňa motiváciou, ustavične sa snažím hľadať nové možnosti, spôsoby a inovácie ako zjednodušiť a skvalitniť proces výberu uchádzačov. Využívam svoju tvorivosť a zameriavam sa na zefektívňovanie procesov. Už viac ako 7 rokov pôsobím v oblasti ľudských zdrojov a neustále rozširujem svoje obzory. Osobné stretnutia a rozhovory s klientmi či kandidátmi ma inšpirujú a motivujú k lepším výkonom. Individuálny prístup otvára brány úspechu.