Finanční manažéri a analytici pre vaše firmy

Finanční manažéri a analytici pre vaše firmy

Jana Krčahová, 7.3.2019

Pripravili sme výber vynikajúcich kandidátov, ktorí sa práve v období finančných uzávierok, daňových priznaní a DPH zídu! Majú bohaté finančné a účtovné skúsenosti a sú pripravení prevziať vaše položky. Avšak každý z nich vie, čo hľadá... A čo hľadáte vy? 

Kandidátka č.1: Senior účtovníčka/ Finančná kontrolórka

Skúsená kandidátka ktorá zvláda komplexné účtovníctvo, vhodná pre seniorské účtovnícke pozície.  Najviac sa zaujíma o reporting, výročné správy, komplexné uzávierkové práce. To, čo ju už nenapĺňa, je rutinné zaúčtovávanie faktúr - preferuje seniornú pozíciu. Rada by pracovala aj pre medzinárodnú firmu, kde by aktívne využívala anglický či nemecký jazyk. Nastúpiť je pripravená ihneď. 

Kandidát č.2: Finančný manažér

Kandidát s viac ako 10 ročnými skúsenosti na pozíciach CFO aj na medzinárodnej úrovni. Veľmi vecný človek, dobre zvláda riešenie problémových medziľudských vzťahov a veľmi prakticky pristupuje k riešeniu problému. Počas svojej kariéry nadobudol skúsenosti s vytváraním a nastavovaním procesov a systémov ale aj otváraním výroby v zahraničí. Preferuje zaujímavé pozície v oblastiach ako napr. krízový manažment, greenfield či finančný manažment a rád by sa uplatnil v menšej spoločnosti či firme. 

 

Kandidátka č.3: Finančný kontrolór / analytik  

Veľmi milá, šikovná kandidátka, ktorá má 10 ročné skúsenosti v rámci finančného controllingu z medzinárodných i slovenských firiem. Kandidátka preferuje medzinárodné spoločnosti s využitím anglického jazyka, ideálna oblasť Sereď a okolie +/- 20km. Pozrite si jej CV.