Novinka: OUTPLACEMENT   Viac info

Koľko stojí vyhľadanie kandidáta?

Koľko stojí vyhľadanie kandidáta?

Jana Sliacka, 11.2.2020

Pripravili sme pre Vás jednoduché porovnanie, koľko stojí vyhľadanie kandidáta :)

  1. cvmango.com vzniklo z jednoduchého dôvodu. Zistili sme, že čas, ktorý venuje recruiter a kandidát stretnutiu na pohovore sa dá vužiť oveľa viac ako len zaslaním jedného spracovaného profilu kandidáta jednej spoločnosti.
  2. Ponúkame možnosť kandidátovi byť predstavený v podstate neobmedzenému počtu spoločností a naopak zamestnávateľom prístup v podstate k "neobmedzenému" počtu kvalitných a spohovorovaných kandidátov. My už len telefonicky preveríme záujem o Vašu ponuku, pošleme Vám odkrytý životopis a môžete si dohodnúť osobné stretnutie. Čas sa nám v tomto prípade hrá do karát a kandidáta môžete mať na pohovore v podstate už zajtra :)
  3. Anonymita, ktorú garantujeme kandidátom je silným motivačným faktorom a tak tu nájdete kvalitných profesionálov z rôznych odborov, ale aj takých, ktorí zverejňujú svoje CV na kariérnych portáloch či Linkedin. Keďže našimi partnermi sú prevažne personálne agentúry, množstvo kandidátov na www.cvmango.com pochádza aj z priameho oslovenia (headhunting), či oslovenia cez osobné kontakty.
  4. Celé sme to zhrnuli a cenu za kandidáta sme nastavili tak, aby sme dokázali odmeniť prácu skvelých partnerov recruiterov a zároveň ušetrili náklady spoločnostiam tak, aby nemuseli platiť v prípade, že vybraný kandidát nesplní ich očakávania. 
  5. Ak k Vám kandidát z cvmango.com nastúpi a vy počas prvého mesiaca zistíte, že to nejako neklape, vrátime Vám 100% zaplatenej odmeny a do konca 3. mesiaca  Vám stále garantujeme refundáciu vo výške 50%. 

Chceme byť fér.  Počúvame, čo sa Vám páči a s celým cvmango.com tímom sa snažíme uľahčiť Vám aspoň to, čo vieme :) 

Ak sa prehrabávate množstvom životopisov kandidátov, ktorí nie vždy spĺňajú, to, čo píšu v CV alebo naopak neviete nikoho vhodného nájsť, skúste sa pozrieť TU (isto sa tam niekto nájde a ak náhodou nie, dajte nám vedieť cez KONTAKT a my oslovíme našich partnerov, aby nám pre Vás niekoho vhodného našli).

 

 

Jana Sliacka
Jana Sliacka

V recruitingu sa pohybujem od roku 2006. Od akčných začiatkov a viac ako 500 úspešne zrekruitovaných kandidátoch v roli personálnalneho konzultanta, cez manažéra projektu 100% Interviewed Applicants som dospela až k pozícii projektového manažéra cvmango.com. Teraz už neobsadzujem iba dream-joby, ale pomáham klientom nájsť tie najlepšie talenty do ich dream-teamu.