Account Payable / Account Receivable / Junior Účtovník / Nákupca / Administratívne pozície / Lektor / Vedúci jazykovej školy

cvmango ID: 4120

Kandidát so skúsenosťami na pozíciách ako Lektor anglického jazyka, Supervisor jazykovej školy zodpovedný za ekonomické oddelenie, ako aj Finančný agent pre finančnú spoločnosť. Obrovské skúsenosti aj v účtovníctve, pretože bol zodpovedný za tvorbu, spracovanie, kontrolu a nastavenie faktúr v účtovnom systéme Pohoda pre jazykovú školu. Taktiež má doktorát vo výučbe ekonomických predmetov, ako je mikro a makroekonomika. Hovorí maďarským a slovenským jazykom ako rodnými jazykmi a jeho angličtina je na veľmi dobrej úrovni (C1). Hľadá zamestnanie, kde môže hovoriť oboma jazykmi – anglicky, maďarsky, ako aj využívať svoje zručnosti v oblasti účtovníctva a ekonomického vzdelávania.

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.