AP Analytik / AR Analytik / Zákaznícka starostlivosť / Zákaznícky servis / Asistent / Junior účtovník / Junior Nákupca / Predaj

cvmango ID: 4121

Kandidátka má mnoho skúseností napríklad ako Asistentka manažéra alebo Administratívna pracovníčka zákazníckej starostlivosti. Zaoberala sa prichádzajúcimi žiadosťami, komunikáciou, manipuláciou a sledovaním faktúr a zmlúv, ako aj starostlivosťou o platobné faktúry a zaobchádzaním s klientmi. Pracovala v internom CRM systéme a zároveň má skúsenosti všeobecne s MS Office. Hovorí maďarským a slovenským jazykom ako rodnými jazykmi a angličtina je na veľmi dobrej úrovni (C1). Hľadá prácu, v ktorej môže hovoriť oboma jazykmi – anglicky a maďarsky, zaoberať sa klientmi, spracovávať účty a zaoberať sa administratívou ako aj zlepšovať si účtovníctvo.

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.