Novinka: OUTPLACEMENT   Viac info

Ekonóm / Fakturant / Účtovník

cvmango ID: 3116

Kandidátka má ukončené vysokoškolské vzdelanie v odbore Ekonomika a manažment malých a stredných podnikov. 3 roky pracovala ako Ekonomická pracovníčka zameraná na skladové hospodárstvo. 3 roky pracovala ako Asistentka riaditeľa, pričom zastrešovala aj ekonomickú agendu. 4 roky pracuje na pozícii Ekonóm / Fakturant, pričom je zodpovedná za vystavovanie faktúr, príjemiek,výdajok, zadávanie platieb, sledovanie bankových výpisov, sledovanie pohľadávok, mesačného hlásenia intrastat, spracovanie podkladov pre účtovníctvo. Účtovníctvo mali spracovávané externe, úzko spolupracovala s účtovníčkou. Príjemná komunikatívna kandidátka, ktorá má skúsenosť s komunikáciou s dodávateľmi aj odberateľmi. Skúsenosť s prácou s účtovnými programami K2 atmitec, Pohoda, Finus, Money S5. Mierne pokročilá znalosť anglického a nemeckého jazyka (komunikačne sa cíti istejšie v angličtine).

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.