Event Manažér

cvmango ID: 3256

Kandidátka má viac ako 7 - ročné skúsenosti v oblasti organizácie eventov. Vyštudovala Ľudské zdroje a personálny manažment, už počas VŠ pracovala ako Event Manažér. Je zodpovedná za organizáciu konferencií, seminárov, akadémií, galavečerov. Zastrešuje 50 - 60 eventov ročne. Zodpovednosť za nájdenie a vytvorenie si vzťahov s mediálnymi partnermi, počas 7 rokov sa jej ich podarilo zazmluvniť cca 10 partnerov. Má na starosti organizáciu logistiky, marketingových aktivít ako rôzne propagačné materiály, cateringových služieb, ubytovania. Kandidátka je tiež zodpovedná za aktualizáciu webu, vypracovanie cenovej kalkulácie napr. pri technike, veľa služieb sa jej darí vybartrovať; zisťovanie spätnej väzby od účastníkov eventov, zabezpečenie spracovanej prezentácie po evente.

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.