Biznis raňajky - jeseň 2019   Rezervovať termín

Junior Nákupca / Regionálny procesný expert pre IMS objednávky v CEE región / Globálny projektový Koordinátor / Nákupca / Senior Nákupný Administrátor

cvmango ID: 4242

Kandidátka so skúsenosťami z veľkoobchodnej spoločnosti, kde pracovala ako Source to Pay Specialist, Regional Process Expert na IMS Ordering v regióne CEE alebo v súčasnosti Global Project Coordinator v Source to Pay (Integrated Business Solutions). Jej úlohou v tíme Globálnych Projektových Koordinátorov zahŕňala koordináciu podpory implementácie nákupných postupovm, nastavenia v systéme SAP a validáciu prenesených nákupných dát v novom prostredí, zodpovedala za analýzu procesov alebo indentifikáciu možností optimalizácie. Kandidátka s veľmi príjemným vystupovaním, komunikačným prístupom a pokročilou znalosťou SAP. Denne komunikuje anglickým jazykom (B2-C1) a jej rodným jazykom je poľština (C2).

Zaregistrujte sa zadarmo a získajte tak prístup aj k pracovnej histórii a vzdelaniu kandidáta.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť Balanced HR, s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.