Konštruktér

cvmango ID: 534

Kandidát s vysokoškolským vzdelaním na Strojníckej fakulte so zameraním na Počítačovú podporu strojárskej výroby. Po ukončení štúdia pracoval v strojárskej spoločnosti, kde získal základne znalosti v oblasti prekresľovania 2D technickej dokumentácie na 3D a jej následné zaevidovanie do databázy. Kandidát pracoval ako Samostatný konštruktér, kde bol zodpovedný za navrhovanie prístrojov na výrobu drôtov a malých súčiastok do motorov pre automobilky (sériová výroba), na základe zaslanej 2D dokumentácie vytvoril 3D konštrukciu a ku tomu potrebnú technickú dokumentáciu pre výrobu, pravidelne spolupracoval s výrobou kde si chodil kontrolovať svoju prácu pomocou 3D meracieho zariadenia. Aktuálne pracuje pre strojársku spoločnosť ako Samostatný konštruktér, kde zodpovedá za vývoj a konštrukciu plechových krytov pre CNC sústruhy a frézy. Má skúsenosti s používaním 3D CAD systémov SolidEdge, SolidWorks a AutoCAD, základné znalosti s programom CATIA a Pro/Engineer. Nemecký jazyk má na mierne pokročilej úrovni.

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.