Novinka: OUTPLACEMENT   Viac info

Konštruktér

cvmango ID: 3997

Kandidát najrozsiahlejšie pracovné schopnosti nadobudol na pozícii Mechanický Designer/ Konštruktér. Bol zodpovedný za tvorbu výkresovej dokumentácie v programe AutoCad a Pro/ Engineer. Konštruoval s materiálom nerez. Aktuálne pracuje na pozícii Konštruktér na oddelení New Project Development. Jeho náplňou práce je vývoj a návrh záložných zdrojov v programe Pro/Engineer a Creo 4. Konštruovaným materiálom je aluzinková zliatina, tepelne galvanizované žiaruvzdorné plechy, meď atď. Komunikácia je výhradne v anglickom jazyku - úroveň B2 ( Čína, Ázia, Severná + Južná Amerika, Afrika). Jeho náplňou prácu je aj riešenie zákazníckych reklamácii a korekcie vo výkresovej dokumentácii. Aktuálne pracuje v Oracle. Veľmi príjemný kandidát, ktorý má množstvo skúseností v oblasti konštruovania a môže byť veľkým prínosom pre Vašu spoločnosť.

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.