Novinka: OUTPLACEMENT   Viac info

Manažér kvality

cvmango ID: 3230

Kandidátka s viac ako 5 ročnými pracovnými skúsenosťami v oblasti kvality pre automobilový priemysel v mnohých spoločnostiach. Získala skúsenosti v dvoch typoch výroby - vstrekovanie a výroba kovov. Ako Inžinierka kvality bola zodpovedný za kvalitu v štartovacej a sériovej fáze. Bola lídrom v projekte GM a viedla pracovný tím: Projektový inžinier, Procesný inžinier, Vedúci tímu pre riadenie kvality a výrobní pracovníci. Aktuálne ako inžinierka kvality pre inú spoločnosť je zodpovedná za predsériovú fázu a spúšťanie, PPAP a APQP pre zákazníkov. Má zodpovednosť za komunikáciu s dvoma dodávateľmi zo Slovenska a Nemecka. Pokročilá znalosť Anglického jazyka. Veľmi sa zaujíma o nastavenie procesov a neustále zlepšovanie podľa požiadaviek zákazníka.

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.