Manažér kvality

cvmango ID: 4952

Komunikatívna a skúsená kandidátka, ktorá získala bohaté zručnosti v oblasti kvality. Pôsobila na pozíciach ako Interný auditor, zlepšovanie kvality dodávateľov a vypracovala sa až na Manažéra kvality. Bola zodpovedná za riadenie zamestnancov, audity, riešenie problémov, zavádzanie zlepšení, riadenie akčných plánov a podobne. Kandidátke sa vďaka projektu na výmenu špičiek zváračiek podarilo zefektívniť výrobu ale aj znížiť náklady spoločnosti. Znalosť systémov kvality: ISO 90001, ISO TS 16949:2002, ISO 10011, ISO 14001, VDA 6.3, Six Sigma FMEA. Zodpovedná kandidátka, ktorá dbá na svojich podriadených a na naplnenie stanovených cieľov. Kandidátka je otvorená pracovným ponukám, kde bude môcť využiť anglický jazyk.

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.