Novinka: OUTPLACEMENT   Viac info

Manažér výroby / Lean manažér

cvmango ID: 3781

Kandidát, ktorý ma viac ako 11 ročné skúsenosti v elektrotechnickom priemysle z pozícií Quality Engineer, Lean Manager a Industrial Engineering Manager. V súčasnosti pracuje ako Manažér pre priemyselné inžinierstvo. Je zodpovedný za vedenie 3 priemyselných inžinierov a 5 pracovníkov údržby, tvorbu rozpočtu, implementáciu nového produktu do výroby, strategický nákup zariadení. Taktiež viedol projekty zamerané na presun výrobných liniek a výrobkov z Číny do Talianska. Kandidát má skúsenosti a ovláda lean manažment, nástroje kvality, riešenie problémov a neustále zlepšovanie. Pokiaľ ide o riadenie ľudí, uprednostňuje ľudský prístup (podriadený = kolega), snaží sa motivovať ľudí tým, že poukazuje na príklady. Chytrý kandidát, s veľmi dobrými prezentačnými a komunikačnými schopnosťami. Aktívna znalosť anglického jazyka.

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.