Novinka: OUTPLACEMENT   Viac info

Marketing Brand Manager / Produktový manažér

cvmango ID: 4670

Kandidátka má ukončené vysokoškolské vzdelanie v odbore ekonomika a riadenie podniku. Prvé pracovné skúsenosti získala kandidáta s prácou v cestovnom ruchu, v roku 2003 začala pracovať pre farmaceutickú spoločnosť.Najskôr na pozícii Medicínskeho reprezentanta, neskôr na pozícii Seniora, následne 5 rokov strávila na pozícii Produktového manažéra. Bola zodpovedná za forecasting (na mesačnej, ročnej, 5 ročnej aj 10 ročnej báze), budgeting, analyzovanie predaja konkurentov a následne za prípravu a realizáciu marketingových stratégií. 2 roky na pozícii Marketingového špecialistu pre obchodné centrum ktorá bola viac kreatívna s orientáciou na eventy a online kampane (na mesačnej báze). Má skúsenosť so zavádzaním nových produktov na trh aj s tvorbou marketingových kampaní ako aj ATL a BTL komunikáciou. Kandidátka pri svojej práci využívala aj reklamné a marketingové agentúry, ktorým zadávala požiadavky, v prípade potreby. Veľmi dynamická kandidátka s príjemným vystupovaním. Aktívna komunikácia v anglickom jazyku

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.