Novinka: OUTPLACEMENT   Viac info

Marketingový manažér

cvmango ID: 4231

Kandidát má ukončené vysokoškolské vzdelanie, odbor Marketingová komunikácia. 10+ ročné skúsenosti v oblasti marketingu z toho 6 rokov na pozícii Marketingového manažéra. 3 roky pre sieť nemocníc a polikliník, pričom pri nástupe viedol menší tím (3 ľudia). Jeho hlavnou úlohou bolo vytvorenie stratégie, ktorá by túto spoločnosť priblížila aj bežným ľuďom, nakoľko bojovali s predsudkami, že sa jedná o nemocnice pre lukratívnych pacientov. Následne kandidát pracoval rok samostatne a venoval sa menším projektom, zaujala ho však ponuka od dodávateľa a distribútora auto dielov. Pracoval hlavne na veľkých projektoch a eventoch s ročným budgetom do 1 milióna eur. Posledný rok sa opäť venoval menším projektom, aktuálne však opäť hľadá väčšiu spoločnosť. Veľmi príjemný komunikatívny kandidát. Je schopný pracovať samostatne. Aktívna znalosť anglického jazyka.

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.