Novinka: OUTPLACEMENT   Viac info

Marketingový/ Obchodný manažér

cvmango ID: 5273

Uchádzač so stredoškolským vzdelaním a 4 ročnými skúsenosťami v oblasti marketingu. Postupne sa mu podarilo úspešne vybudovať niekoľko značiek v rámci viacerých start-upových spoločností pôsobiacich najmä v prostredí fashion (ale aj technická oblasť, tovary aj služby). Zodpovedný prevažne za tvorbu marketingovej stratégie, online marketing. Viedol tím ľudí (marketing, sklad, logistika). Prezentoval spoločnosti aj navonok, zúčastňoval sa strategických obchodných stretnutí. V komunikácii priamy, dokáže rýchlo adaptovať v novom prostredí. Praktická znalosť Google Analytics. Hľadá novú kariérnu výzvu v stabilnej spoločnosti s možnosťou prierezu viacerých pozícií a postupného kariérneho rastu. Aktívna znalosť anglického jazyka. Možnosť práce aj formou HomeOffice, inak preferuje Trenčín.

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.