Nákupca

cvmango ID: 2911

Kandidát vyštudoval Technickú univerzitu, Fakultu drevárskych technológií. Okrem toho študoval na vysokej škole v Kanade počas 3 mesiacov. Má viac ako 7 rokov praxe v nákupe. Keď začal pracovať ako nákupný špecialista, jeho zodpovednosťou bolo vytvorenie oddelenia nákupu, špecifikácie nákupu a pokyny. V súčasnosti pracuje pre projekt - implementácia systému SAP pre výrobný závod v Prešove. Kandidát je zodpovedný za modul MM, školenia pre pracovníkov a technickú podporu. Má zodpovednosť za nákup investícií, ako sú nové technológie - výrobná linka, služby, opravy. Ročný rozpočet na nákup je približne 7 mil. EUR pre všetky pobočky na Slovensku. Zodpovedal za komunikáciu s miestnymi dodávateľmi zo Slovenska a Českej republiky. Kandidát má skúsenosti s elektronickými aukciami. Ako kupujúci projektu bol zodpovedný za projekty vo výške 25 - 50 mil. €. Jednalo sa o projekty rekonštrukcie elektrických elektrární v Třinci, Žiline, Novákoch a projekt na zelenej lúke v Turecku. Ako technický asistent pre realizačné oddelenie bol zodpovedný za nákup zásielok z Českej republiky, Rumunska, Francúzska, Slovenska do Venezuely za projekt rekonštrukcie elektrárne na Kube, komunikoval so zákazníkmi a dodávateľmi. Okrem toho bol zodpovedný za súťažnú dokumentáciu a technickú dokumentáciu, platby, účty a zmenky, certifikáciu kvality. Kandidát má skúsenosti so všetkými druhmi zásielok: lodná, letecká a nákladná doprava. Má aktívne znalosti angličtiny a SAP. Nemá problém s pracovnými cestami.

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.