Obchodno-technický zástupca

cvmango ID: 1702

Kandidát s vysokoškolským vzdelaním so zameraním na Telekomunikačnú techniku. Má cca 1,5 ročné skúsenosti ako Obchodno-technický zástupca pre PLM/CAX systémy. Zabezpečuje aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov, vytváranie cenových ponúk, prezentáciu riešení, integráciu starého CAD systému do nového, vyskladávanie kusovníkov (BOM), analýzu potrieb zákazníka a nastavenie vhodného riešenia. V prípade PLM riešení participoval na projektoch v objeme cca 100 000€, predával tak isto licencie aj na 3D CAD systémy. Spolupracoval hlavne so spoločnosťami v oblasti strojárskeho a automobilového priemyslu. Má pokročilú znalosť s používaním 3D CAD systému Autodesk Inventor a AutoCAD. Proaktívny kandidát s dobrými komunikačnými a prezentačnými zručnosťami, je priebojný s obchodným duchom, rád sa učí nové veci.

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.