Novinka: OUTPLACEMENT   Viac info

Obchodno-technický zástupca / Key account manager

cvmango ID: 3603

Kandidát má ukončené vysokoškolské vzdelanie v odbore Technické zariadenia budov. Má dlhoročné skúsenosti z oblasti technického predaja, hlavne z oblasti stavebného priemyslu. Najviac skúseností nadobudol v spoločnosti, ktorá sa venuje uzamykacím a dverným systémom ako Sales Manager pre SR. Jeho úlohou bolo hlavne vybudovanie siete partnerov. Bol zodpovedný za školanie partnerov pri rôznych produktových zmenách, organizoval výstavy, bol ako technická podpora, riešil reklamácie a zastrešoval kompletnú certifikáciu výrobkov na SR. Podieľal sa aj na marketingových aktivitách. Pracuje formou Home Office. Vie čítať mechanickú aj elektrotechnickú dokumentáciu. Anglický a nemecký jazyk má na pokročilej úrovni.

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.