Novinka: OUTPLACEMENT   Viac info

Obchodno-technický zástupca / Obchodný manažér / Manažér kľúčových zákazníkov

cvmango ID: 3365

Kandidát má ukončené vysokoškolské vzdelanie so zameraním na Business Administration. Prvé pracovné skúsenosti nadobudol v elektrotechnickej spoločnosti na ako Koordinátor zákazníckych objednávok pre zahraničných zákazníkov, kde mal na starosti komunikáciu so zákazníkom, zadávanie objednávok do interného systému, preverovanie termínu dodávok a v akom stave spracovania sa objednávka momentálne nachádza. V oblasti obchodno-technického predaja nadobudol prvé skúsenosti v obchodnej spoločnosti ako Obchodný zástupca pre divíziu Mul-T-lock (zámky, vložky do dverí) so zameraním na celé SR a jeho zákazníci boli najmä výrobné spoločnosti (OEM), projektovo orientované firmy, veľkoobchody a kľúčové predajne. Aktuálne pôsobí na pozíciu Obchodno-technického zástupca, kde má na starosti predaj ručných zváračiek a automatizovaných riešení v oblasti zvárania. Kandidát preferuje najskôr osobné stretnutie a až potom zasiela prípadnú cenovú ponuku. Preferuje predaj radšej drahšieho a kvalitného produktu ako lacnejšieho a nekvalitného. Kandidát musí byť stotožnený s produktom, ktorý predáva. Má aktívnu znalosť anglického jazyka (B2).

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.