Obchodný analytik

cvmango ID: 3960

Kandidát s vysokoškolským vzdelaním so zameraním na manažment a ekonomické znalectvo. Počas univerzity pracoval pre IT spoločnosť na oddelení IT ako Service Officer a po univerzite dostal ponuku ako Finančný analytik. Zodpovedal za analýzu nákladov IT oddelenia v Taliansku, neskôr vo Francúzsku. 1,5 roka pracoval pre účtovnú spoločnosť na pozícii kombinujúcej Obchodného analytika a projektový manažment. Ako Obchodný analytik pripravil všetky obchodné prípady a analyzoval výsledky a ako Projektový manažér bol zodpovedný za komunikáciu. Kandidát s vynikajúcimi komunikačnými a prezentačnými schopnosťami, skúsenosťami s komunikáciou s CFO, stredným a vrcholovým manažmentom. Pokročilá znalosť Excelu a anglického jazyka.

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.