Obchodný manažér

cvmango ID: 3523

Kandidát má ukončené vysokoškolské vzdelanie v odbore Elektroenergetika. Má viac ako 20 ročné skúsenosti v oblasti obchodu na pozíciách Vedúceho obchodu, Obchodného riaditeľa, Obchodného manažéra (montáž a servis výťahov, montáž a servis čerpadiel, elektroinštalácie. V rámci spoločnosti predávajúcej čerpadlá bolo jeho úlohou tzv „otvárať dvere“ obchodníkom, ktorí následne prišli ku klientovi s konkrétnym návrhom riešenia, cenovou ponukou. Spolupracovali aj s mestami a obcami. Spoločnosť sa však rozhodla premiestniť obchodné oddelenie do Českej republiky. V súčasnosti pracuje ako obchodný riaditeľ. Príjemný solventný kandidát, s príjemným a profesionálnym vystupovaním, má mnoho kontaktov, ktoré vie v novej práci využiť. Aktívna znalosť anglického aj nemeckého jazyka.

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.