Obchodný manažér

cvmango ID: 4101

Kandidátka má ukončené vysokoškolské vzdelanie, prvý stupeň Ekonomika a manažment podniku, druhý stupeň Manažment výroby a logistika. Popri vysokej škole chcela nazbierať relevantnú prax a zamestnala sa vbankovníctve ako Špecialista oddelenia back-office ako súčasť office Treasury. Po dvoch rokoch bola jej pozícia zrušená. Popri písaní bakalárskej práce, ktorá sa zaoberala fungovaním startup spoločností na Slovensku, získala pracovnú ponuku od jednej z nich. Bola zodpovedná za vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, rovnako za sledovanie platobnej schopnosti zákazníkov, faktoring. Po ukončení VŠ nebolo možné pokračovať v rámci tejto spoločnosti na full time (odvody) a preto sa kandidátka rozhodla prijať ponuku od IT spoločnosti. Začínala bez portfólia klientov a bez bližších znalostí v oblasti IT služieb. Aktuálne má v portfóliu cca 50 firiem. Veľmi profesionálne vystupovanie a samostatnosť. Pokročilá znalosť práce s Excelom – kontingenčné tabuľky, práca s funkciami. Komunikatívna znalosť anglického jazyka.

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.