Novinka: OUTPLACEMENT   Viac info

Obchodný manažér / Business Developer

cvmango ID: 2162

Kandidát so stredoškolským vzdelaním technického zamerania, ktorý má viac ako pätnásťročné skúsenosti v oblasti obchodu. Aktuálne pracuje na pozícii Business developer, kde zodpovedá najmä za akvizíciu nových zákazníkov. Väčšinu portfólia zákazníkov tvoria najmä výrobné spoločnosti zo strojárskeho odvetvia. Súčasť jeho práce tvorila taktiež zodpovednosť za vybudovanie siete štyroch skladovacích priestorov. Kandidát si zakladá na pravidelnom kontakte so zákazníkmi. Má skúsenosť s prácou na dlhodobejších projektoch, kedy si postupne musel získať dôveru zákazníka a presvedčiť ho v prospech zmeny. Kandidát v minulosti taktiež zodpovedal za tím obchodných zástupcov a za tvorbu predajných plánov, zaškoľovanie nových členov tímu, kaučing, či hodnotenie zamestnancov. Mierne pokročilá znalosť anglického jazyka a základná znalosť nemeckého jazyka.

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.