Obchodný referent / Obchodný zástupca

cvmango ID: 3686

Kandidát absolvoval vysokoškolské štúdium so zameraním na verejnú správu, nakoľko sa v rámci voľného času zapájal do dobrovoľníckych akcií vo svojom okoli. Počas štúdia začal pracovať v spoločnosti orientovanej na poľnohospodárstvo (predaj hnojív, osiva, distribúcia produktov). Po štúdiu sa naplno zamestnal v tejto spoločnosti ako Obchodný zástupca a vzhľadom na malý počet zamestnancov, mal možnosť zapojiť sa do komplexného fungovania obchodnej spoločnosti. Veľa času trávil na cestách u distribútorov a koncových odberateľov, prezentoval im možnosti spolupráce a budoval s nimi dlhodobé vzťahy. Okrem toho spracovával aj cenové ponuky a zastrešoval aj činnosti v oblasti logistiky a marketingu. Následne sa zamestnal v predajni s elektro-spotrebičmi, kde naďalej využíval obchodné zručnosti a plnil stanovené plány na cca 140 percent. Kandidát s príjemným vystupovaním a so záujmom o rozvoj skúseností. Aktívny prístup mu umožňuje prispôsobiť sa požiadavkám zamestnávateľa.

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.