Novinka: OUTPLACEMENT   Viac info

Plánovač dopravy / Logistik

cvmango ID: 4764

Kandidát si vybudoval kariéru od Skladníka cez Team Leadra až po Manažéra tovaru,operácií a systému v priebehu necelých 5 rokov. Pôsobí v spoločnosti, ktorá sa zaoberá predajom širokého spektra produktov pre domácnosti (potraviny, drogéria, nábytok a pod.). Kandidát pracuje so skladovaním nábytku a „ťažkých“ boxov v sklade s rozlohou 500 000m2. Záujem o optimalizáciu a dosahovanie požadovaných výsledkov prejavil už na pozícií Team Leadra, kedy skladníci dosahovali podpriemerné výsledky 86%. Kandidát analyzoval produktivitu a identifikoval problém – časté prestávky, fajčiarske pauzy a priamo komunikoval s jednotlivými skladníkmi. Následne zvýšil produktivitu na 113%. Na pozícií Plánovača dopravy a produkcie spolupracoval s IT oddelením na zavedení logistického softvéru JDA. Počas ročného procesu dával návrhy na úpravy v oblastiach ako identifikačné čísla paliet, monitoring chýb, evidovanie rozmerov, notifikácie, procesy a pod. Bol zodpovedný za realizáciu svojho nápadu – výmena paliet, aby mohla spoločnosť viac využiť kapacitu kamiónov. Kandidát vyhľadal dvoch potenciálnych dodávateľov vhodných paliet a predložil ich manažmentu. Rovnako bol zodpovedný za prepočítavanie a optimalizáciu trás kamiónov, ktoré vozili tovar ich vlastným a dcérskym predajniam. Jeho posledný projekt sa venoval identifikovaniu strát v sklade pri inventúrach. Pri tomto projekte spolupracoval aj s externou spoločnosťou a následne zlepšil monitorovanie pohybov tovaru. Aktívna znalosť anglického jazyka. Nástup možný dohodou (cca 3 týždne).

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.