Programátor / Softvérový inžinier

cvmango ID: 1588

Skúsený kandidát s vysokoškolským vzdelaním. Pôsobil na pozíciách Team Leader, Project Manager a 12 rokov ako Senior Software Developer/Architekt. V súčasnosti pracuje na dvoch projektoch, webstránka zameraná na zdravotnú starostlivosť a poradenstvo a v spoločnosti zameranej na zákazkový vývoj webových aplikácií a on-line marketing. Pokročilý v programovaní v PHP(vrátane PHP frameworkov, Symfony2, Zend framework, Nette, MVC, OOP ...), CMS, Doctrine 2, JavaScript, CSS, XML, SAX, XSLT a ďalších a databázach ORM, OOAD, OLP, Oracle, MySQL a ďalších. Taktiež má veľmi dobré skúsenosti s SEO, SEM, Online marketing, Social marketing, PPC, IT analýzy, SOA, WAI, REST, mobilné platové metódy a ďalšie. Aktívna znalosť anglického jazyka.

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.