Novinka: OUTPLACEMENT   Viac info

Projektový manažér / Programový manažér

cvmango ID: 2268

Kandidát s vysokoškolským vzdelaním v odbore Materiálové inžienierstvo - hutnícke tvárnenie kovov. Má 11-ročné skúsenosti v oblasti automobilového priemyslu z pozície Projektového manažéra v spoločnosti, ktorá sa zameriava na výrobu hliníkových odliatkov. Ako Projektový manažér je zodpovedný za projektový manažment, kalkulácie, optimalizáciu návrhov so zákazníkom, spoluprácu s oddelením výskumu a vývoja, dohodnutie termínov, plánovanie projektov, návrh celej výrobnej technológie (nástroje, stroje, formy), spoluprácu s inými oddeleniami (kvality, logistiky, technologickým , nákupným), odber vzoriek, uvoľnenie časti, riadenie zmien. Kandidát pozná normy VDA, FMEA, SPC, MSA. Aktívna znalosť nemeckého jazyka (C1) a mierne pokročilá znalosť anglického jazyka (B1 / B2). Veľmi proaktívny a flexibilný človek, ktorý má veľmi dobré prezentačné a komunikačné schopnosti, skvelé znalosti projektového manažmentu. Kandidát nemá rád monotónne a rutinné prostredie / prácu.

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.