Projektový manažér / Programový manažér

cvmango ID: 3295

Kandidát má ukončený II. stupeň VŠ štúdia na Stavebnej fakulte. Pracovné skúsenosti nadobudol najmä v zahraničných korporátnych spoločnostiach. Pracoval ako Poskytovateľ technologických riešení / EMEA Patner Direct Operations Manager. Mal na starosti riešenie a eskaláciu technických problémov pre biznis zákazníkov pre rôzne krajiny, koučing pre Technickú podporu. Neskôr zodpovedal za „Indirect Sales“ pre klientov. Riadil tím 15 pracovníkov a venoval sa optimalizácii procesov (podarilo sa mu zvýšiť produktivitu práce zamestnancov o 50%. Má skúsenosti aj ako Improvement Manager, Internal Communication Manager, Training&Development Manager: začínal medzi prvými zamestnancami s rozbehom nového centra zdieľaných služieb. Zodpovedal za zlepšovacie procesy v prostredí obchodu, účtovníctva a fakturácie, profitability spoločnosti atď. Odborník v ShaerPoints - vytváral a dizajnoval ich pre 40 zákazníkov. Plynulá úroveň anglického a nemeckého jazyka.

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.