Novinka: OUTPLACEMENT   Viac info

Senior manažér nákupu a inžinier logistiky / Odborný predajca

cvmango ID: 5793

Kandidát má ukončené vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa, odbor Strojný inžinier. Má bohaté praktické skúsenosti v oblasti nákupu, logistiky či predaja v oblasti stavieb a strojárskej výroby. Ako Senior manažér nákupu a inžinier logistiky bol zodpovedný za plánovanie a výpočet vstupného materiálu do výroby, nákup, identifikáciu spiaceho materiálu, optimalizáciu procesov, mesačnú inventúru skladov, nájom a leasing, prípravu reportov, plánovanie budgetu, elimináciu nepodarkov či dohliadanie na kvalitu. Skúsený kandidát v oblasti strategického nákupu, materiálového plánovania, skladového hospodárstva, internej a externej logistiky, optimalizácii procesov a vedenia a motivovania tímu ľudí (12). Je veľmi komunikatívny, pragmatický, pro-zákaznícky orientovaný s novými víziami. Hovorí plynule po anglicky (denná komunikácia v práci) a maďarsky.

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.