Senior plánovač výroby / Vedúci plánovania / Manažér logistiky

cvmango ID: 2868

Vyštudoval univerzitu v Nitre, Fakultu ekonomiky a manažmentu so zameraním na ekonomiku a manažment podniku. Má 10-ročné skúsenosti s výrobným plánovacím a plánovacím lídrom v automobilovom priemysle (Tier1, Tier2). Má skúsenosti s riadením ľudí na oddelení plánovania (4-15 ľudí), plánovanie kapacity vo výrobe, sledovanie termínov dodania, komunikácia s dodávateľmi, riadenie výrobného procesu a kontrola materiálových zásob. Ako výrobný plánovač má skúsenosti s plánovaním od predvýroby, spracovania materiálu až po výrobu, montáž, balenie do expedície. Priamo spolupracoval s oddelením kvality, výroby a nákupu. Taktiež spolupracoval a komunikoval so zákazníkmi PSA, GM, BMW, Škoda, Boeing a Airbus. Je špecialistom na plánovanie / logistiku ERP systému QAD (implementácia, školenie) a SAP (moduly PP, MM, SD). Má aktívnu znalosť angličtiny (B2) a nemčiny (C1). Kandidát má proaktívny prístup, veľmi dobrý time management a change management, logické myslenie a organizačné schopnosti.

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.