Novinka: OUTPLACEMENT   Viac info

Skladník VZV

cvmango ID: 2776

Kandidát, ktorý viac ako 15 rokov pracoval v oblasti logistiky. Z pozície Manipulanta na pozíciu Koordinátor internej logistiky. Mal zodpovednosť za expedíciu materiálu na výrobnú linku. Z hľadiska objemu to bol materiál pre cca 1500 áut na dennej báze. Zodpovednosť za sklad o veľkosti 50m x 200 m, paletové formy skladovania. Kandidát participoval pri zmene viacerých procesov, nakoľko sa skladové priestory presúvali z BA do Lozorna. Spolupracoval pri úprave layout - u skladu. Riadenie a koordinácia práce 4 Majstrov skladu, pričom každý z nich mal cca ešte 12 skladníkov. Mal zodpovednosť aj za tréning a preškolenie zamestnancov. Skúsenosť s klasickým VZV aj retrákom. Kandidát má záujem vrátiť sa späť do logistiky, nakoľko ho daná práca napĺňala.

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.