Novinka: OUTPLACEMENT   Viac info

Vedúci nákupu/ Manažér logistiky

cvmango ID: 3087

Lojálny skúsený manažér, viac ako 10-ročné skúsenosti z oblasti plánovania, nákupu, optimalizácie dodávateľského reťazca. Optimalizácia zásob, redukcia zásob, definovanie optimálnej logistiky s dodávateľmi, hodnotenie dodávateľov, pravidelné S&OP hodnotenia. Zodpovedný za odstránenie nadbytočného a zastaraného materiálu, definovanie procesov na zabránenie vzniku budúcich zastaraných zásob. Kandidát silne orientovaný na výsledok, náročný na podriadených, dôsledný. Znalosť Oracle ERP systému, MRP, S & OP plánovanie, Lean, Kanban, Kaizen. Záujem aj o pozíciu konzultanta pri implementácii ERP systémov - hlavne na oblasť MRP procesov súvisiacich s plánovaním, nákupom, výrobou a skladovým hospodárstvom.

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.