Vedúci výroby

cvmango ID: 4115

Kandidátka s 20 ročnými skúsenosťami vo výrobných spoločnostiach. Za posledných 14 rokov sa vypracovala vo výrobnej spoločnosti z pozície Vedúcej oddelenia výstupnej kontroly na Vedúcu výrobnej prevádzky, v ktorej zastrešuje výrobu komponentov na výrobu kotlov. Riadi cca 100 zamestnancov prostredníctvom majstrov a zmenových pracovníkov, ktorých si sama vybrala. Spolupracovala na 2 projektoch presunu výroby z Nemecka, na ktorých potom zostala ako Vedúca výroby. Zodpovedná za optimalizáciu procesov a reportuje podľa požiadaviek nadriadeného. Kandidátka je technický typ osobnosti, hľadá možnosti rozšírenia svojich zručností vo výrobe z dôvodu stagnácie. Aktívna znalosť nemeckého jazyka a pokročilá znalosť anglického jazyka.

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.