Customer Service Administrator

cvmango ID: 2265

Kandidátka má vysokoškolské vzdelanie v oblasti riadenia kultúry a cestovného ruchu. Má skúsenosti v oblasti služieb zákazníkom ako recepčná a turistický operátor v cestovných kanceláriách. Dostávala žiadosti o ubytovanie, konferenčné priestory a prehliadky starožitností; zavolala zákazníka, aby získal konkrétnejšie informácie o podmienkach. Na základe týchto informácií kontaktovala dodávateľa z databázy alebo hľadala potenciálneho dodávateľa, ktorý by bol pre svojho zákazníka lepší. Po komunikácii s dodávateľom vykonala výpočet služby a odoslala ju zákazníkovi. Kontaktovala sa so zákazníkom až do ukončenia zmluvy, faktúra bola odoslaná a časť ceny bola zaplatená. Následne dodávateľ začal komunikovať so zákazníkom priamo. Kandidát má aktívnu znalosť angličtiny a talianskeho jazyka.

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.